2019-12-10

Walentynkowy BAL country

... czytaj więcej »
2019-11-08

SYLWESTER

... czytaj więcej »
2019-10-05

ANDRZEJKI DANCING +35

... czytaj więcej »
kalendarium
 
01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29

Witamy w zakładce Atrakcje Dla Dzieci

 

Rogate Ranczo  zostało stworzone aby zapewnić relaks, wspaniałą zabawę i wypoczynek na łonie natury. Jest to wymarzone, bezpieczne miejsce gdzie dzieciaki mogą szaleć do woli i na pewno nie będą się nudzić. Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy ogromną ilość atrakcji, ciekawych zabaw  oraz opiekę naszych doświadczonych animatorów.

Wstęp na nasz obiekt jest bezpłatny.  

1. Mini ZOO (atrakcja bezpłatna)

    

W naszych zagrodach i wolierach zobaczą Państwo wiele gatunków zwierząt i ptaków, zarówno tych domowych jak i dzikich. Przebywanie wśród zwierząt dostarczy zarówno dzieciom jak i naszym dorosłym gościom wielu niezapomnianych przeżyć. Szczególnie zachęcamy do dokarmiania ich dostępnym u nas chlebem, marchewką  lub wszędobylską trawą. Wszystkie zwierzęta są łagodne i można je głaskać

 

0004910001359972772.jpg  0004910001359972772.jpg  

 

2. Plac Zabaw (atrakcja bezpłatna)

To miejsce w którym nasi mali goście maja  okazje poszaleć na specjalnie przygotowanych zjeżdzalniach, pobawić się w drewnianym zamku lub w piaskownicy. W tym czasierodzice mogą odpocząć pijąc kawę rozkoszując się widokiem swoich maluchów podczas wesołej zabawy.

0021076001359973042.jpg    

W każdą niedzielę  zachęcamy do skorzystania z naszego specjalnego programu animacyjnego "Rodzinne niedziele na Rogatym Ranczo". Nasi doświadczeni animatorzy zajmą się Państwa pociechami a w tym czasie Państwo będziecie mogli spokojnie napić się kawy lub zjeść obiad.

 

Więcej informacji o programie "Rodzinne niedziele na Rogatym ranczo" znajdziecie Państwo tutaj: Program Rodzinne Niedziele

 

 

3. Wioska Indian

Każde dziecko przekraczając bramy wioski indian przeżyje niesamowitą przygodę oraz weźmie udział w specjalnych zadaniach przygotowanych przez wodza plemienia.Z pomalowanymi twarzami łatwiej jest strzelać z łuku, rzucać lassem oraz snuć legendy w prawdziwym indiańskim tipi.

    

 

4. Wioska Kowbojska

Każde dziecko może tutaj przenieść się w czasie do świata szeryfów, rewolwerowców i poszukiwaczy złota. Przekraczając bramy wioski kowbojskiej odkrywamy dziki zachód... Płukanie złota, karmienie dzikiej świni lub wizyta w więzieniu szeryfa to tylko niektóre atrakcje jakie czekają na dzieciaki w wiosce kowbojów.

    

 

5.Dmuchana zjeżdzalnia i trampolina

Dmuchana zjeżdżalnia lub zamek przeniosą Twoje dziecko w baśniowy świat zabawy. Dzieci skacząc na dmuchańcach poprawiają tez swoją sprawność fizyczną oraz kondycję. To jedna z lepszych zabaw, która wypływa zarówno na koordynację oraz sprawność intelektualną, a do tego świetna frajda. Jest to połączenie przyjemności z pożytecznym, dzieci zmęczone skakaniem nie mają ochoty na inne psoty, co cieszy przede wszystkim rodziców

    

 

6. Strzelnica i elektryczne autka.

Sprawdź swoją celność, skupienie  i zgarnij dyplom mistrza  przyznawany przez naszego szeryfa tylko najlepszym strzelcom.  Strzelanie z karabinka paintballowego lub ASG do  tarczy i przymocowanych butelek sprawi wiele frajdy nie tylko dzieciakom ale i starszym kowbojom.

     

Jazda elektrycznym autkiem sprawi wiele frajdy każdemu dziecku. Wszystkie autka w naszym "garażu" czekają na małych kierowców którzy pod opieką animatora lub rodzica mogą sprawdzic swoje umiejętności za kierownicą...

 

 

Niektóre animacje są uzależnione od pogody. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania części lub całego programu animacyjnego z powodu złej pogody. W okresie wakacyjnym wioska indiańska i  kowbojska oraz zabawy  z animatorem będą niedostępne.