2019-11-08

SYLWESTER

... czytaj więcej »
2019-10-05

ANDRZEJKI DANCING +35

... czytaj więcej »
2019-10-04

ANDRZEJKI DYSKOTEKA

... czytaj więcej »
kalendarium
 
01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

o nas

 

Rogate Ranczo położone jest w niezwykłej scenerii lasów z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w Zabierzowie pod Krakowem.

Bliskość krajobrazowego rezerwatu przyrody znajdującego się w miejscu, gdzie rzeka Rudawa przełamuje Garb Tenczyński tworzy niesamowity klimat i doskonałe miejsce do spacerów. Wokół otacza nas Las Zabierzowski przez który prowadzą liczne ścieżki dydaktyczne i szlaki turystyczne.  

"Wypoczynek" Cały czas dokładamy wszelkich starań aby czuli się Państwo u nas swobodnie i komfortowo. Naszym marzeniem jest to aby Rogate Ranczo na powrót stało się tętniącym życiem i magią miejscem , gdzie można odpocząć wśród zieleni i śpiewu ptaków.

W każdy weekend* zapraszamy do nas rodziny z dziećmi. Stworzyliśmy specjalny program "Rodzinne weekendy na Ranczo" które mają być alternatywą dla spędzania weekendu w supermarkecie-  

 "Animacje" Dla dzieciaków przygotowaliśmy bogaty program animacyjny między innymi:

   - zabawę w wiosce indiańskiej,

   - przejażdżki na kucyku,

   - plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami i piaskownicami,

   - wizytę w naszym mini zoo i karmienie zwierzątek,

   - animacje w wiosce kowbojskiej

* niektóre animacje są uzależnione od  pogody. Zastrzegamy sobie możliwość odwołania części lub całego programu animacyjnego z powodu złej pogody.

Rodzicom zapewnimy chwile odpoczynku przy muzyce oraz możliwość skorzystania z naszego drink baru lub innych naszych atrakcji, które cały czas poszerzamy dla Państwa. 


"Kuchnia" Nasz szef kuchni proponuje Państwu wyśmienite specjały z grilla oraz dania obiadowe w bardzo rozsądnych cenach. 

Przy naszym ognisku możecie Państwo sami upiec kiełbaskę lub ziemniaki.

Już za kilkanaście dni uruchomimy naszą wędzarnie w której przygotujemy dla Państwa smaczne wędzone ryby i wędliny.  

"Imprezy, kultura i rozrywka" - Organizujemy  bardzo wiele imprez kulturalnych i rozrywkowych -między innymi festyny, przeglądy, koncerty a w nasz stały repertuar wpisały się niżej wymienione:

Ranczo Dancing - Impreza która cieszy się ogromną popularnością wśród naszych klientów i to nie tylko tych +35 lat:) Największe przeboje z lat 70' 80' i 90' grane przez nasz zespół muzyczny. Gwarantujemy  niesamowitą atmosferę oraz bolące nogi od tańca . Zapraszamy w wybrane piątki.

 Disco-Ranczo czyli Dyskoteka z dużą ilością różnorodnej muzyki. W każdą sobotę nasi DJ rozgrzeją wszystkich największymi hitami z list przebojów, szlagierami z dawnych lat które porwą do tańca każdego uczestnika naszej imprezy.

"Zwierzęta" Na nasz obiekt można przyjść z psem. Mamy stałych klientów, którzy odwiedzają nas ze swoimi pupilami.  Nie mamy specjalnych ograniczeń, ale ważne jest, aby zwierzaki nie przeszkadzały innym gościom (nie hałasowały, nie biegały po ogrodzie)  oraz aby, ze względu na odwiedzające nas rodziny z dziećmi, miały założony kaganiec.   


Odwiedź nas na:

http://nk.pl/ http://pl-pl.facebook.com/